Етап експертизи проектів, які допускаються до голосування в рамках бюджету участі

Вчора, 10 квітня 2019 року, відбулось засідання експертної комісії з визначення проектів, які допускаються до голосування в рамках бюджету участі 2019 року.

Цьому передувала значна підготовча робота по вивченню проектів, складових завдань (кошторисів) на предмет реалістичності реалізації, уточнення та розшифровки розрахунків.

Після жвавого обговорення за участю авторів проектів експертна комісія вирішила рекомендувати допустити до голосування наступні проекти:

Сосниця (разом з Малим Устя та Ганнівкою)

• «Організація світлового забезпечення культурно-масових заходів, що проводяться на території громади» (автор Валерій Панкевич) – 62 500 грн;
  • «Монтаж дерев’яних кладок на річці Убідь» (автор Віталій Супрун) – 30 000 грн;
  • «Встановлення велопарковки на території гімназії ім. О. П. Довженка» (автор Наталія Душик) –
    620 00 грн.
  • А проект «Очистка, поглиблення та благоустрій водойми поблизу музею ім. О. П. Довженка» (автор Григорій Жижиленко) – 62 000 грн, запропоновано переробити в зв’язку з не реалістичністю виконання в межах доступного кошторису, наявних законодавчих вимог щодо виготовлення проектів землеустрою, розкопок, робіт на водних об’єктах та проведення оцінки впливу на довкілля. Термін – до 15 квітня 2019 року включно. В іншому випадку цей проект буде вважатись таким, що не рекомендовано допускати до голосування.

Загребелля

• «Створення сучасного простору для розвитку та дозвілля дітей та молоді в Загребельському сільському клубі» (автор Наталія Кравченко) – 29 100 грн.

Киріївка

• «Встановлення булер’яну в Киріївському Центрі народних традицій та дозвілля» (автор Василь Сенча) – 14 759 грн.

Волинка

• «Обігрів глядацького залу Волинківського сільського будинку культури» (автор Ольга Сипченко) – 20 017 грн. По цьому проекту дано доручення члену комісії – керівнику відділу освіти, культури, молоді і спорту Кустенку І. С. поінформувати авторів проекту та керівника Волинківського сільського клубу щодо ефективності саме такого рішення щодо опалення значних площ обігріву клубу та розглянути напрацьовані відділом альтернати поліпшення умов перебування волинчан на час проведення різного роду заходів в цьому клубі. Термін вирішення питання щодо доцільності реалізації проекту – до 15 квітня включно. В іншому випадку цей проект буде вважатись таким, що не рекомендовано допускати до голосування.

Матвіївка, Полісся

• «Оновлення матеріально-технічної бази спортивного залу Поліського клубу» (автор Людмила Ревенко ) – 14 360 грн.

Чорнотичі

• «Благоустрій джерела святих апостолів Петра й Павла» (автор Ярослав Дендак) – 28 300 грн.

Подробиці по проектам за посиланням http://sosnitsa-otg.ci.org.ua/

Автори проектів вже тепер мають право агітувати за свої проекти, адже зовсім скоро, а саме 19 квітня, стартує етап голосування.