Фонд соціального захисту інвалідів: до уваги роботодавців!

Відповідно до Порядку реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, затвердженого постановою КМУ від 31.01.2007 року №70 (зі змінами) реєстрація підприємств, установ та організацій, в тому числі фізичних осіб, які використовують найману працю, здійснюється Чернігівським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів до 1 лютого 2018 року (за адресою: 14017, м.Чернігів, вул. Вячеслава Радченка, 14).

Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів за 2017 рік (форма № 10-ПІ /річна поштова/) подається тільки в паперовому вигляді, не пізніше 1 березня 2018 року.

Неподання (несвоєчасне подання) звітності тягне за собою адміністративну відповідальність посадових осіб підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, які використовують найману працю.

Особи з інвалідністю – це незадіяний економічний потенціал. Створюйте робочі місця і перетворюйте їх на платників податків.

За інформацією можна звернутися: 14017, м. Чернігів, вул. В.Радченка, 14, Тел.факс (0462) 67-28-51, E-mail: Fszicg@ukr.net,

Чернігівське обласне відділення Фонду
соціального захисту інвалідів