Громадські слухання щодо детального плану території земельної ділянки для будівництва амбулаторії в с. Чорнотичі

Сосницька селищна рада повідомляє, що 10 липня 2018 року об 10-00 год. в приміщенні Чорнотицького клубу в с.Чорнотичі Сосницького району відбудуться громадські слухання для розгляду та узагальнення пропозицій громадськості щодо детального плану території земельної ділянки  для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я  та соціальної допомоги (для будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини),що знаходиться в адміністративних межах Сосницької селищної ради, Сосницького району Чернігівської області в с. Чорнотичі по вулиці Шлях, загальною площею 0,4000 га.

Сосницька селищна рада