Година землі. Кожен може долучитися, вимкнувши світло з 20:30

В рамках кампанії Година Землі 2019, сьогодні, 30 березня о 20:30 люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

Година Землі 2018 років пройшла з безпрецедентним успіхом – приєдналися більше 7000 міст у 188 країнах по всьому світі. В Україні до кампанії долучилися більше 75 міст та містечок, у тому числі і наше місто Пологи.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та Уряду у сфері енергоефективності, збереження довкілля, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й послуги та багатства, без яких неможливо уявити наше життя — чисту воду та повітря, регуляцію клімату, їжу, ресурси та багато іншого.

Тож Сосницька селищна рада запрошує всіх жителів громади долучитися до Години Землі!

Сосницька селищна рада