Готуємось до реалізації 3-х проектів за кошти ДФРР

Попередня сума коштів Державного фонду регіонального розвитку, на яку може розраховувати Чернігівщина наступного року, — 142,5 мільйона гривень.

Як їх раціонально використати, вчора вирішувала регіональна конкурсна комісія з оцінки та забезпечення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, які можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР, серед них і три наші проекти.

Таким чином у 2020 році у Сосниці реалізовуватимуть 3 проекти, які фінансуватимуться з Державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з селищного бюджету:

1. Продовження теплореновації ДНЗ «Сонечко». В цьому році, що минає, в дитячому садочку розпочали реалізацію цього масштабного проекту з ІІ черги будівництва, яка передбачає утеплення зовнішніх огороджувальних конструкцій та заміна віконних і дверних блоків. Попереду ще дві черги: І черга – реконструкція покрівлі, ІІІ черга – внутрішнє опорядження приміщень.
  2. Реконструкція Сосницького стадіону. Проект має на меті не лише реконструкцію діючого стадіону, а, фактично, створення концептуального нового громадського спортивного простору. Робочим проектом передбачено основні заходи: відновлення огорожі стадіону, огородження трибун, капітальний ремонт адміністративної будівлі, реконструкція сходів, прокладка комунікацій до адміністративної будівлі, реконструкція вхідних воріт до стадіону, капітальний ремонт будівель з продажу білетів та інше.
  3. Придбання машини для ямкового ремонту місцевих доріг. Реалізація цього проекту відбудеться згідно договору співробітництва між Сосницькою, Коропською селищними радами та Корюківською міською радою. Це дасть змогу виконувати ремонти доріг власними силами і коштом. До того ж, буде суттєва економія, адже вартість доставки асфальту та вартість послуг зовнішніх  фірм та компаній була дуже великою. Більш того, громади планують заробляти на цьому проекті гроші, надаючи послуги сусіднім територіям.