Готуємось до Дня Перемоги. Запрошуємо на заходи з нагоди свята

Готуючись до Дня Перемоги, пам’яті й примирення було відновлено зовнішній вигляд Меморіалу Слави, а в парку біля нього установлено нові лавки.

Нагадуємо, що

• 8 травня о 9:00 біля Меморіалу Слави відбудеться мітинг-реквієм з традиційним покладанням квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків загиблим в роки Другої світової війни. Після мітингу-реквієму буде проведено поминальну панахиду за загиблими в роки Другої світової війни.
  • 9 травня о 10:00 біля Меморіалу Слави відбудеться традиційний урочистий мітинг. Цього ж дня об 11:30 в залі районного будинку культури відбудеться святковий концерт до Дня перемоги над нацизмом в Другій світовій війні, а о 14:00 в кінотеатрі ім.О.П.Довженка демонструватиметься художній кінофільм на військову тематику.

В перервах між заходами працюватиме польова кухня та виїзна торгівля.

Запрошуємо ветеранів, учасників бойових дій, сосничан та гостей селища долучитися до вказаних заходів.

Сосницька селищна рада