«Громада для кожного» – досвід для всіх

Вчора, 30 вересня, у Києві за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» було проведено конференцію «Громада для кожного».

Метою конференції, в якій взяли участь понад 150 представників об‘єднаних територіальних громад (ОТГ) зі всієї України, стало обговорення того, як громади можуть покращити надання послуг та використовувати потенціал розвитку на благо своїх мешканців. Конференція слугувала платформою багаторівневої тематичної дискусії, яка зосередилась на обговоренні нових соціальних послуг, місцевого економічного розвитку та розбудови громад.

Участь в обговореннях також взяв голова Сосницької селищної ради Андрій Портний:

На початку створення ОТГ, на різних форумах, зустрічах, навчальних поїздках ми вчилися писати проекти, а зараз маємо перші успіхи, які презентуємо іншим.

Сьогодні ми є учасниками 3 міжнародних проектів:

• Покращення якості надання адміністративних послуг U-LEAD (будуємо ЦНАП);
  • Вдосконалення системи цивільного захисту в громадах, спільно з Асоціацією добровільних пожежних команд Польщі (створено та оснащено 3 добровільні пожежні команди в селах Чорнотичі, Волинка, Пекарів);
  • Покращення надання соціальних послуг, Solidarity Fund PL in Ukraine (за грантові кошти придбаваємо автомобіль для територіального центру).