Громадські слухання: обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля при будівництві нижньокрейдяної свердловини

На виконання вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» та Постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 року № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля» в приміщенні актової зали Сосницького будинку культури на 2 поверсі за адресою: смт Сосниця, вул. Освіти, 21 а  17 жовтня 2018 року  об 11.00 відбудуться громадські слухання.

Темою громадських слухань є обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля при будівництві нижньокрейдяної свердловини в смт Сосниця Чернігівської області.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у громадських слуханнях.

Присутні повинні мати при собі документ, що засвідчує особу (паспорт, посвідчення чи ін. документ).