Хто переміг у голосуванні за проекти Громадського бюджету?

Після завершення процедури голосування, було встановлено проекти, які перемогли в конкурсі проектів Громадського бюджету Сосницької ОТГ 2019 року.

За результатами найбільш голосів зібрали і стали переможцями наступні проекти:

Сосниця (разом з Малим Устя та Ганнівкою)

• Встановлення велопарковки на території гімназії ім. О. П. Довженка (автор Наталія Душик) – 371 голос.
  • Монтаж дерев’яних кладок на річці Убідь (автор Віталій Супрун) – 53 голоси.

Матвіївський старостат

• Оновлення матеріально-технічної бази спортивного залу Поліського клубу (автор Людмила Ревенко) – 77 голосів.

Чорнотицький старостат

• Благоустрій джерела святих апостолів Петра й Павла (автор Ярослав Дендак) – 41 голос.

Волинківський старостат

• Обігрів глядацького залу Волинківського сільського будинку культури (автор Ольга Сипченко) – 25 голосів.

Киріївський старостат

• Встановлення булер’яну в Киріївському Центрі народних традицій та дозвілля (автор Василь Сенча) – 20 голосів.

Загребельський старост

• Створення сучасного простору для розвитку та дозвілля дітей та молоді в Загребельському сільському клубі (автор Наталія Кравченко) – 15 голосів.

Тепер Сосницька селищна рада має затвердити голосування на сесійному засіданні. А потім проекти-переможці мають бути реалізовані до кінця 2019 року.

Контроль за реалізацією проектів на будь-якій фазі контролюватимуть автори проектів. Тож закликаємо авторів проектів активно контролювати стан виконання проектів – щоб Ваш задум був реалізовано максимально точно!