Хто в Сосницькій громаді танцює найкраще?

Переповнена глядацька зала та шквал емоцій… 25 травня відбулась найдовгоочікуваніша подія — грандіозне танцювально-розважальне шоу «Зіркові танці», у якому взяли участь 9 пар, серед яких – відомі люди Сосницької громади.

Роль одного з ведучих взяв на себе селищний голова Андрій Портний, який разом з ведучою Оксаною Федоренко супроводжували конкурсантів.

Переможцями шоу стали пари:

• 1 місце: Юлія Ліпська та Ігор Кустенко.
  • 2 місце: Лілія Зайченко та Олександр Шевченко.
  • 3 місце: Оксана Рудя та Геннадій Смаглюк.

Незалежно від зайнятого місця всі учасники були нагороджені грошовими сертифікатами різними номіналами.

Меценатами проекту були Анатолій Євлахов, Роман Солодаренко та Валерій Макуха. Щиро їм дякуємо за допомогу!

Ажіотаж навколо цієї програми був такий, що за декілька днів були розкуплені всі квитки, а всі відвідувачі шоу залишились у захваті. Тому чекаємо на «Зіркові танці 2».

Сосницька селищна рада