II фестиваль дитячої творчості «Сосницькі дзвіночки – 2017»

03 червня об 11:00  на центральній площі селища для дітей, юнаків та дорослих відбувся щорічний фестиваль дитячої творчості «Сосницькі дзвіночки».

Розпочали свято, присвячене Міжнародному дню захисту дітей, зі звернення селищного голови Андрія Портного, який привітав батьків, дітей та учасників традиційного фестивалю, побажав всім присутнім отримати масу граних емоцій, а учасникам – перемоги.

Після цього на площі стартував парад з дитячим транспортом «Доганялки», а на сцені розпочали проводити конкурс «Сосницькі дзвіночки 2017», який і став родзинкою фестивалю і подарував присутнім неперевершені враження.

Учасники конкурсу грали на музичних інструментах, співали, танцювали, комбінували це в єдині виступи, читали вірші…

Під час святкування діти мали змогу відвідати майданчик атракціонів, де були гонки на дитячих автомобілях, батути, карусель, або тир. Також можна було взяти участь в конкурсі «Малюнок на асфальті» з солодкими призами, в майстер-класі по зачіскам «Дитячий завиток» чи дитячої іграшки власними руками «Angry Birds».

Після конкурсів для всіх присутніх грав музичний колектив з Чернігіова «Біг Бенд».

Також в рамках проведення свята відбувся виступ ВІА «Дивограй» та квінтету музичної школи, виставка домашніх тварин та перегляд захоплюючого мультфільму для дітей.

Фестиваль вийшов яскравим та цікавим. Атмосфера світла, творчості та дитинства залишиться надовго у спогадах усіх присутніх.

[]
1 Step 1
Додати фото
Previous
Next
>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: