Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальної громади Сосницької селищної ради

1. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення  площею 14,7 кв.м

Місцезнаходження об’єкта: 16100 Чернігівська область, с. Киріївка, вул. Квіткова,16

Балансоутримувач: Сосницька селищна рада.

Мета проведення незалежної оцінки — визначення вартості для розрахунку розміру орендної плати для укладення договору оренди.

2. Назва об’єкта оцінки: дві кімнати в нежитловому приміщенні  (14.5 кв.м.+ 16,3 кв.м)загальною площею 30,8 кв.м.

Місцезнаходження об’єкта: 16100 Чернігівська область, смт. Сосниця, вул. Лесі Українки, 16-а

Балансоутримувач: Сосницька селищна рада.

Мета проведення незалежної оцінки —  визначення ринкової вартості для приватизації шляхом продажу на електронному аукціоні.

3. Назва об’єкта оцінки: паромна переправа  площею 156 кв.м

Місцезнаходження об’єкта: 16100 Чернігівська область, дорога Сосниця – Шаболинів, річка Десна.

Балансоутримувач: Сосницька селищна рада.

Вимогами до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності є наявність:

• відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;
  • досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;
  • переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
  • письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Для участі в конкурсі необхідно подати: конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів належать:

• заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
  • копія установчого документа претендента;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність.

Конкурсна пропозиція претендентів подається  у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт.

Конкурс відбудеться 12 липня 2021  року о 10-ій годині в приміщенні Сосницької селищної ради за адресою смт. Сосниця, вул.Грушевського, 15

Телефон для довідок 04655 2-30-32

Кінцевий термін подання конкурсної  документації 09 липня 2021 року.