Інформація про результати конкурсу оцінювачів майна

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади Сосницької селищної ради повідомляє, що рішенням комісії від 12 липня 2021 року за результатами рейтингового голосування визначено переможцем конкурсу щодо виконання незалежної оцінки:

ПП «Аксіома»ПП» –   по об’єкту паромна переправа  площею 156 кв.м, місцезнаходження об’єкта: 16100 Чернігівська область, дорога Сосниця – Шаболинів, річка Десна

ПП «Десна-Експерт-М» по об’єктах – дві кімнати в нежитловому приміщенні  (14.5 кв.м.+ 16,3 кв.м) загальною площею 30,8 кв.м., що знаходяться за адресою: 16100 Чернігівська область, смт. Сосниця, вул. Лесі Українки, 16-а, нежитлове приміщення  площею 14,7 кв.м, що знаходиться за адресою: 16100 Чернігівська область, с. Киріївка, вул. Квіткова,16.