Інформуємо про стан очищення вулиць громади від снігу

У зв’язку з погіршенням погодних умов у посиленому режимі триває очищення вулиць від снігу.

Планується, що станом на 14:00 в Сосниці буде завершено розчищення всіх вулиць від снігу, та розпочнеться їх посипка пісчано-соляною сумішшю.

Після обід техніку буде направлено в села Ганнівка та Мале Устя.

Вулиці Чорнотичів вже розчищені повністю.

У Волинці, Матвіївці та Поліссі розчищенні центральні вулиці, а здійснити повне очищення цих сіл від снігу планується на завтра.

Пекарів, станом на 11:30, розчищено повністю. До кінця дня також ліквідують наслідки негоди і в інших населених пунктах Пекарівського старостинського округу.

Наразі завершується очищення територій села Загребелля. Відповідна робота в Масалаївці буде проведена після обід.

Звільнити Киріївку від снігу планують після обід, коли буде вільна техніка.

Просимо розуміння, адже таку роботу не можна виконати одночасно на всіх вулицях громади.

З метою сприяння своєчасному та якісному виконанню робіт прохаємо небайдужих членів громади, місцевих депутатів повідомляти про вулиці, що залишаються неочищеними в коментарях до посту, або за телефонами (096) 069-88-76, (066) 311-72-15, (04655) 2-22-62.