Заклади культури

musey2Літературно-меморіальний музей О.П. Довженка, смт. Сосниця, 2-й пров. Довженка, 2
тел. +38(04655) 2-15-90

Для вшановування пам’яті видатного сина України — О.П.Довженко у 1960 році створено музей його імені. 23 січня 1960 року музей О.П.Довженка гостинно розчинив свої двері перед першими відвідувачами. Спочатку музей був частиною Сосницького краєзнавчого музею, а в 1969 році - філіал Чернігівського історичного музею. Лише з 1992 року музей О.Довженка став самостійним музеєм обласного підпорядкування.

musey1Краєзнавчий музей ім. Ю.С. Виноградського, смт. Сосниця, вул. Виноградського, 35
тел. +38(04655) 2-25-34

Краєзнавчий музей ім. Ю. С. Виноградського заснований у липні 1920 року рішенням повітового комітету. У музеї зберігаються експонати з часів палеоліту. Тут є рештки тварин антропогенового періоду, знахідки зі стоянок та городищ Сосниччини, знаряддя праці Мезинської палеолітичної стоянки. Окрасою колекції стали унікальні бронзові короновидні шарнірні шийні гривні.

bk2Сосницький районний будинок культури, смт. Сосниця, вул. Освіти, 21А
тел. +38(04655) 2-21-73, 2-21-70

Сосницький районний Будинок культури збудований в 1965 році. Має глядацький зал на 400 місць. При районному Будинку культури працюють гуртки художньої самодіяльності: хоровий, вокальні ансамблі, танцювальні, драматичний, ансамбль баяністів, фольклорний, театр естради, читців, сольного співу та інші.

sanatotiyДП «Дитячий санаторій "імені Щорса"», смт. Сосниця, вул. 8-го Березня, 21
тел. +38(04655) 2-12-09

ДП «Дитячий санаторій "імені Щорса"» розташований в сосновому бору на околиці селища Сосниця на березі ріки Убідь. Прекрасно підходить для родинного відпочинку. Здравниця знаходиться в живописному куточку Чернігівщини серед столітнього соснового лісу. Клімат помірно-континентальний, з м'якою зимою і нежарким літом.

kinoteatrКінотеатр ім О.П. Довженка, смт. Сосниця, вул. Л. Українки, 34

Своє дозвілля сосничани мають змогу провести в кінотеатрі імені О. П. Довженка. Будівля кінотеатру має великий глядацький зал, сучасний відеопроектор. На базі кінотеатру щорічно проводиться кінофестиваль «На хвилях зачарованої Десни».

kinoteatrСосницька центральна районна бібліотека, смт. Сосниця, вул. Б. Хмельницького, 28
тел. +38(04655) 2-03-86

У центральній бібліотеці до послуг читачів є відділ обслуговування, методичний відділ, відділ комплектування та обробки літератури, інтернет-центр. До послуг читачів 4 сучасні комп'ютери. Центральна бібліотека - переможець ІІ-го раунду конкурсу проектів «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» за програмою «Біблеоміст».
Для читачів влаштовуються книжкові виставки, вечори-зустрічі, круглі столи та ін. Любителів поезії, музики об'єднало літературно-мистецьке об'єднання «Убідь».

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: