Інспектор Сосницького районного сектору філії Центру пробації взяв участь в «Осінній школі для модераторів Мережі DOCU/Клуб»

Провідний інспектор Сосницького районного сектору філії Центру пробації в Чернігівській області  Вʹячеслав Труба взяв участь в «Осінній школі для модераторів Мережі DOCU/Клуб», яка тривала з 24-го по 30-те вересня 2020 року і проходила в пансіонаті «Лотос» (с. Коблево, Миколаївська область).

Теми, які були розглянуто учасниками заходу впродовж шести навчальних днів:

• Реформи. Підвищення рівня обізнаності відвідувачів кіноклубів щодо сутності реформ та підтримка їх впровадження через перегляд та обговорення документальних фільмів.
  • Інструменти розвитку кіноклубів: фандрейзинг, онлайн та офлайн просування подій, залучення експертів, та налагодження партнерських зв’язків.
  • Модерація обговорення складних тем.

Особливу увагу приділено адвокації прав людини та розвитку громадського активізму. Адже аудиторія кіноклубів і є тією частиною суспільства, яка відстоює, або спроможна відстоювати ті права людини, які наразі потребують захисту.

Під час «Осінньої школи» учасників було ознайомлено з успішними кейсами проведення адвокаційних кампаній різної спрямованості та реалізованих на різних рівнях, від локального до всеукраїнського.

Начальник Сосницького РС філії Центру пробації в Чернігівській області Ольга Циганок