Інструкція по створенню петиції

Для створення чи підписання петицій вам буде необхідно зареєструватись в системі місцевих петицій.

Ви можете скористатись звичним методом заповнення форми реєстрації, де потрібно буде вказати ПІБ, електронну пошту і номер телефону. В випадку якщо ви користуєтесь послугами банків «Ощадбанк», «ПриватБанк», «Альфа-Банк», «КонКордБанк», «Банк Південний», «А-Банк», «Fidobank», «PlatinumBank», «ПУМБ», то зручніше буде скористатися платформою BankID, до якої, в майбутньому, приєднаються й інші банки.

Щоб створити петицію потрібно після авторизації в системі місцевих петицій клікнути на посилання .

Система запобігає створенню дублікатів петицій, тому перед вами з’явиться така сторінка:

2016-02-08_092804

В поле пошуку потрібно ввести хоча би одне ключове слово і натиснути «Пошук». Для масштабів Сосниці це, по великому рахунку, формальність, але для «міст-гігантів» це можливість запобігти появі однакових петицій.

Після пошуку вам буде запропоновано перевірити петиції, які мають в змісті ваші ключові слова, на збіжність з вашою майбутньою петицією.

Якщо така петиція вже розміщена, то вам залишається тільки підписатись під нею. В випадку коли нічого не було знайдено, або знайдено, але серед них відсутня петиція про те, що хочете ініціювати ви, то тисніть кнопку 2016-02-08_093728.

Наступним кроком необхідно заповнити форми створення петиції, а саме назву петиції, обрати відповідну категорію і написати зміст петиції, яка містить поточний стан проблеми, яка пропонується до розгляду, а також пропозиції щодо можливого її вирішення.

Коли всі поля будуть заповнені натисніть на кнопку 2016-02-08_100257.

Після цього петиція буде відправлена на модерацію, яка триватиме 1 робочий день. У разі невідповідності електронної петиції зазначеним вимогам – оприлюднення такої петиції не здійснюється, а ініціатору, у той же термін, надсилається вмотивована відмова.

В разі відповідності петиції зазначеним вимогам, адміністратор в день перевірки передає петицію на розгляд Сосницькому селищному голові, який перевіряє її щодо відповідності вимогам впродовж 1 робочого дня та приймає одне з рішень: оприлюднити петицію, відмовити в оприлюдненні петиції, якщо зміст питання не належить до компетенції органу місцевого самоврядування.

Дата оприлюднення електронної петиції є датою початку збору голосів на її підтримку. Інформація про початок  збору голосів  на підтримку  електронної петиції  невідкладно публікується  на веб-сторінці петицій, а також надсилається  ініціатору електронної петиції  на електронну адресу, вказану  під час реєстрації.

Для розгляду електронної петиції необхідно зібрати на її підтримку не менше 100 підписів мешканців Сосницької територіальної громади протягом 90 календарних днів з дня оприлюднення петиції.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: