Інвалідам надали змогу оздоровлюватися на відомих курортах України

Відтепер громадяни з обмеженими можливостями, враховуючи потреби та медичні рекомендації, зможуть оздоровлюватися не лише у санаторно-курортних закладах, визначених Міністерством соціальної політики, як це було раніше, а й на відомих курортах України.

Про це повідомили в прес-службі Департаменту соціального захисту населення Чернігівської ОДА.

Уряд делегував повноваження закупівлі послуг санаторно-курортного лікування інвалідів з дитинства та загального захворювання (крім інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку). Відтепер громадяни з обмеженими можливостями, враховуючи потреби та медичні рекомендації, зможуть оздоровлюватися не лише у санаторно-курортних закладах, визначених Міністерством соціальної політики, як це було раніше, а і на відомих курортах України.

Як зауважують фахівці, прийнятий документ передбачає спрощений механізм закупівлі санаторно-курортних послуг для інвалідів зазначеної категорії.

Послуги закуповуватимуться структурними підрозділами з питань соціального захисту населення. Це, насамперед, сприятиме ефективному використанню бюджетних коштів.

Зокрема, у разі необхідності, буде проводитись оперативний перерозподіл фінансів. Також посилюється контроль та персональна відповідальність керівників на місцевому рівні.

Сосницька селищна рада
Сосницька селищна рада

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: