Інвалідам надали змогу оздоровлюватися на відомих курортах України

Відтепер громадяни з обмеженими можливостями, враховуючи потреби та медичні рекомендації, зможуть оздоровлюватися не лише у санаторно-курортних закладах, визначених Міністерством соціальної політики, як це було раніше, а й на відомих курортах України.

Про це повідомили в прес-службі Департаменту соціального захисту населення Чернігівської ОДА.

Уряд делегував повноваження закупівлі послуг санаторно-курортного лікування інвалідів з дитинства та загального захворювання (крім інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку). Відтепер громадяни з обмеженими можливостями, враховуючи потреби та медичні рекомендації, зможуть оздоровлюватися не лише у санаторно-курортних закладах, визначених Міністерством соціальної політики, як це було раніше, а і на відомих курортах України.

Як зауважують фахівці, прийнятий документ передбачає спрощений механізм закупівлі санаторно-курортних послуг для інвалідів зазначеної категорії.

Послуги закуповуватимуться структурними підрозділами з питань соціального захисту населення. Це, насамперед, сприятиме ефективному використанню бюджетних коштів.

Зокрема, у разі необхідності, буде проводитись оперативний перерозподіл фінансів. Також посилюється контроль та персональна відповідальність керівників на місцевому рівні.

Сосницька селищна рада