Київ поділився досвідом впровадження інноваційних сервісів

24 квітня 2019 року селищний голова Андрій Портний взяв участь у конференції «Smart Ukraine: цифрові технології для розвитку міст», яка відбулась у місті Києві.

Обмінювались досвідом та презентували успішні кейси ініціативні учасники з усієї України, у тому числі представники ініціативи Kyiv Smart City, Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, USAID, ПРООН, програми Western NIS Enterprise Fund, UIF.

Метою конференції була активізація українських команд у розбудові електронної демократії. Це перша конференція у серії заходів, присвячених популяризації впровадження е-демократії в українських містах.

Захід об’єднав близько 200 учасників для обговорення перспектив впровадження цифрових послуг та елементів електронної демократії в українських містах. Конференція покликана підтримати децентралізацію та впровадження онлайн послуг на місцевому рівні шляхом обміну навичками та залученням міжнародного досвіду.

Програма заходу складалася з наступних питань:

1. Цифрова стратегія майбутнього. Як сприяти цифровій трансформації через політику прогресивного управління у містах.
  2. Україна в рамках глобальної діджиталізації: досвід міст у впровадженні інноваційних цифрових сервісів та послуг. Концепція Smart City як інструмент впровадження горизонтальної системи управління містом. Влада, громадянське суспільство та цифрові інструменти.
  3. Як діджиталізація впливає на залучення громадськості до розвитку електронної демократії.

Завдяки обміну досвідом, підтримці експертів та презентаціям успішних кейсів учасники з усієї України матимуть змогу втілити власні ідеї, які стануть стартовою платформою для вирішення проблем громад.

Сосницька селищна рада