Конкурс аматорського відео «Стоп-кадр»

Ти вмієш знімати відео, у тебе є потяг до творчості? Тоді прийми участь в конкурсі аматорського відео «Стоп-кадр»!

Цей конкурс дає можливість не просто продемонструвати талант і отримати оцінку. Це є справжнім імпульсом до особистого розвитку, збільшення кола однодумців, збагачення власної уяви про навколишній світ.

Учасником конкурсу може бути будь-хто із жителів Сосниччини (індивідуально чи колективно), анонімність участі (за бажанням) гарантується, можлива участь через творчий псевдонім (нік-нейм).

Умови конкурсу:

• на конкурс надаються відеоролики, що створені будь-якими доступними засобами;
  • формат довільний;
  • тривалість відеоролику від 30 сек. до 3 хв. (але не більше 5 хв.);
  • жанр та тематика відео – довільні;
  • у ролику можуть використовуватись фотографії;
  • відеоряд повинен бути оригінальним (відзнятим чи зробленим із серії фотографій, геймплею) і не повинен містити плагіат (тобто зроблених чи взятих з інших джерел неавторських фото- чи відео- матеріалів);
  • до звукового ряду відеороликів обмеження відсутні (допускається використання музики, пісень, фраз з кінофільмів, саундтеків і т. д.)
  • на конкурс не приймаються ролики, що ображають гідність і почуття інших людей, або які містять дорослий контент.

Всі конкурсні роботи необхідно подати до 1 вересня 2017 року в один із способів:

1. Надіслати відеоролик або посилання (для завантаження та перегляду) на електронну адресу museumdovzhenko@gmail.com
  2. Принести на цифровому носію (диску чи флешці) в Сосницький літературно-меморіальний музей О. П. Довженка до заступника директора Ольги Ярмуш (тел. 2-15-90).

Моб. телефон для отримання технічної консультації 0989800001.

Результати конкурсу будуть оголошені на території літературно-меморіального музею ввечері 11.09.2017 р. на святкуванні до Дня народження О.П.Довженка.

На переможців чекають цікаві призи!

Сосницька селищна рада