Консультативий пункт з питань захисту прав землевласників та землекористувачів

Заплановано проведення в смт Сосниця Сосницького району Чернігівської області мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

Проведення мобільного консультативного пункту планується  на 18 жовтня 2019 року, з 11.00  до 13.00 год. в приміщені Центру надання адміністративних послуг Сосницької селищної ради  (вул. Освіти, 15, смт Сосниця).

В ході заходів відбудеться прийом громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій з питань захисту прав у сфері орендних відносин та земельного законодавства фахівцями Головного територіального управління юстиції області, відділу Держгеокадастру, місцевого бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Запрошуємо до участі у заході представників аграрного бізнесу, жителів та аграріїв району, місцеві засоби масової інформації.