На базі Сосницького «Центру пробації» працював дистанційний пункт

6 травня 2019 року начальник Сосницького РС філії ДУ “Центр пробації” в Чернігівській області Ольга Циганок разом з головним спеціалістом Сосницького бюро правової допомоги Аллою Мірошниченко забезпечила роботу дистанційного пункту консультування для осіб, які перебувають на обліку в підрозділі пробації.

За правовою допомогою звернулись три особи. Питання стосувались адміністративного права (порядок оскарження постанови працівників поліції) та цивільного права. Працівник системи безоплатної правової допомоги надала відповідні роз’яснення та звернула увагу на можливість отримання в подальшому безоплатної правової допомоги шляхом звернення до Сосницького бюро правової допомоги.

Під час роботи дистанційного пункту Алла Мірошниченко проінформувала присутніх про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!», «Доступна та якісна правова допомога в Україні!» та поширила інформаційні матеріали, розроблені в межах даного проекту та системи безоплатної правової допомоги.

Захід відбувся на виконання Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України, Державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги від 17.09.2018 №4.

Начальник Сосницького РС філії ДУ “Центр пробації”
в Чернігівській області Ольга Циганок

Сосницька селищна рада