На базі Сосницького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області працював дистанційний пункт

07 червня 2021 року головний спеціаліст Сосницького бюро правової допомоги Алла Мірошниченко разом з провідним інспектором Сосницького районного сектору ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Оленою Шевченко забезпечили роботу дистанційного пункту консультування для осіб, які перебувають на обліку у Сосницькому районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» у Чернігівській області.

За правовою допомогою звернулись чотири особи. Питання стосувались трудового права, цивільного, спадкового та сімейного. Працівник системи безоплатної правової допомоги надала відповідні роз’яснення та звернула увагу на можливість отримання в подальшому безоплатної правової допомоги шляхом звернення до Сосницького бюро правової допомоги.

Під час роботи дистанційного пункту Алла Мірошниченко  проінформувала присутніх  про можливість надання безоплатної вторинної правової допомоги категоріям громадян, що визначені законодавством та поширила інформаційні матеріали системи БПД із зазначенням контактних телефонів та адресою розміщення бюро.

Нагадуємо, що фахова правова допомога надається Сосницьким  бюро правової допомоги з 9-00 год. до 18-00 год. з понеділка по п’ятницю за адресою: смт. Сосниця, вул. Троїцька,32 тел. 2-02-93 .

Також за правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 8-00 год. до 17-00 год. за адресою: м. Мена, вул. С.Титаренка, буд.6А, тел.: (0244) 3-30-01.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.