На деяких автодорогах спостерігались несприятливі погодні умови

19 січня працівники 10 державного пожежно-рятувального посту (смт Сосниця) 3 рази залучались для надання допомоги водіям на автошляхах району, які внаслідок несприятливих погодних умов потрапили у снігові замети.

Так,  о 03:10 рятувальники із залученими працівників філії «Сосницька дорожньо-експлуатаційна дільниця» дочірнього  підприємства «Чернігівський облавтодор»  надали допомогу водіям 3 вантажних автомобілів, які через складні погодні умови на автомобільній трасі Сосниця-Шаповалівка біля с. Мале Устя з’їхали на узбіччя дороги та не могли самостійно вибратись на проїжджу частину.

0 08.00 рятувальники вивільнили з замету вісім автомобілів на автомобільній трасі Сосниця – Короп, біля с. Філонівка та розчистили автодорогу від дерев, що впали на дорогу внаслідок негоди, та відновили автомобільне сполучення на вище зазначеному відрізку.

о 15.00 рятувальники витягли вантажний автомобіль з кювету на автодорозі Сосниця – Н.Сіверський, біля с. Рудня та відбуксирували на безпечну відстань.

Начальник Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області