На YouTube-каналі МОН та ще на 14 телеканалах і медіаресурсах стартувала Всеукраїнська школа онлайн

На YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України, а також ще на 14 телеканалах та медіаресурсах о 10:00 розпочалася трансляція уроків для учнів 5-11 класів на карантині.

На YouTube-каналі МОН можна переглянути уроки абсолютно для кожного класу. Публікуватимуться вони за розкладом – один за одним, щоб можна було краще структурувати заняття. Під кожним відео учень також може знайти рекомендоване домашнє завдання на закріплення теми.

Можна завантажити розклад з темами на весь тиждень для кожного класу окремо:  5 клас6 клас7 клас8 клас9 клас10 клас11 клас.

Для учнів, які мають проблеми з підключенням до Інтернету, всі уроки також транслюватимуться українськими телеканалами. Так, за класами закріплені такі телеканали:

• 5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна;
  • 6 клас – ZOOM та News One;
  • 7 клас – 5 канал та ZIK;
  • 8 клас – Індиго та УНІАН;
  • 9 клас – Рада та UA:Культура;
  • 10 клас – UA:Перший;
  • 11 клас – М1.

Можливість долучитися до трансляції відеоуроків відкрита для всіх українських телеканалів. До слова, медіаресурс MEGOGO розмістить у себе абсолютно всі уроки.

Нагадуємо, що уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, щонайменше до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.

Транслюватимуться уроки з української мови та літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

Зйомки уроків відбуваються в Новопечерській школі міста Київ. У відеозаняттях беруть участь українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени тощо. Вони відповідають на запитання, вирішують задачі та проводять досліди разом з учителями.

Проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, громадської спілки «Освіторія», а також 40 небайдужих педагогів, які зголосилися стати вчителями для всієї країни.

Організатори закликають батьків завантажити розклад уроків та заохочувати дітей навчатись. Залишаємось вдома! Вчимось вдома!