Наметове містечко у Сосниці

30 травня в смт Сосниці почало працювати триденне наметове містечко для юнаків 10 класів загальноосвітніх шкіл Сосниччини.

Цей захід відбувається в рамках програми «Молодь Сосниччини». Ініціаторами організації наметового містечка стала громадська організація «Січ», спортивний клуб «Анти».

Керівництвом району підтримано цю ідею, залучено до її реалізації всі зацікавлені служби – починаючи з відділу освіти, військового комісаріату, сектору у справах сім’ї, молоді та спорту.

Впродовж трьох днів перебування в містечку юнаки мають змогу не лише відпочити, а й поглибити та набути нові практичні вміння у відповідності до шкільного курсу «Захист Вітчизни». До навчальних дисциплін входять основи військової амуніції та зброєзнавство, тактична медицина, рукопаш, тактика ведення бою, робота в групах, ножовий бій і т.д.

В перспективі на наступний рік відпрацьовується план організації подібного заходу в смт Сосниці за участю юнаків сусідніх районів. Сподіваємось, що задум буде підтримано і на рівні області.

Наметове містечко у Сосниці — Сосницька районна рада
>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: