Намір змінити тарифи на послуги з вивезення рідких та твердих побутових відходів

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №390 від 30.07.2012 року  КП «Сосницьке КЖУ» інформує споживачів про намір змінити тарифи на послуги з вивезення рідких побутових відходів та твердих побутових відходів.

Згідно рішення виконавчого комітету Сосницької селищної ради №86 від 15.06.2018 року  КП «Сосницьке КЖУ» є виконавцем послуг з вивезення твердих  та рідких побутових відходів населенню, бюджетним установам та іншим споживачам-суб’єктам господарської діяльності на території Сосницької селищної ради. Вивезення твердих побутових відходів підприємство здійснює згідно затверджених графіків.

Діючі тарифи на послугу, які були затверджені рішеннями виконавчого комітету Сосницької селищної ради №103 від 26.05.2016 року та  №72 від 23.03.2016 року є збитковими і не покривають витрат підприємства.

З незалежних від підприємства причин значно зросла виробнича собівартість послуг, що обумовлена підвищенням цін на паливо-мастильні матеріали, матеріали для поточного ремонту, збільшенням розміру мінімальної заробітної плати  за період з 2016-2019р.р. Враховуючи вище викладене основними причинами збільшення тарифів є загальнодержавні об’єктивні причини, а саме:

• зростання цін на паливо-мастильні матеріали – з 14,54 грн до 22,46 грн, ріст 154%.
  • зростання середнього розміру мінімальної з/плати ( прожиткового мінімуму) – з 1 434 грн до 1 972 грн, ріст в 1,4 рази.
  • зростання вартості спецодягу у 2 рази.

Подальше  здійснення підприємством господарської діяльності в існуючих умовах може призвести до виникнення негативних наслідків:

• зниження якості вивезення твердих побутових відходів;
  • неможливість забезпечення належного санітарного стану біля житлових будинків;
  • несвоєчасна оплата податкових платежів та виникнення заборгованості перед бюджетом, штрафні санкції і пені;
  • зростають збитки підприємства.

У зв’язку з вищевикладеним  виникла необхідність встановити обґрунтовані тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів та послуги з вивезення рідких побутових відходів.   КП «Сосницьке КЖУ»  підготувало розрахункові матеріали  для затвердження  тарифів  на дані послуги. Запропоновані тарифи нададуть змогу забезпечення надання послуг без збитків, а також своєчасної оплати податків до бюджету.

Розрахунок наданих тарифів здійснювався відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1010 від 26.07.2006року «Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів».

Всі зауваження і пропозиції від фізичних і юридичних осіб просимо надсилати  протягом 7 календарних  днів  з дня повідомлення на офіційному сайті органу місцевого самоврядування  за адресою:    КП «Сосницьке КЖУ»  вул. Б.Хмельницького, 6 або на електронну адресу: sosnytsya-kp@ukr.net

Адміністрація КП «Сосницьке КЖУ»