Навчання дітей-інвалідів в Житомирському вищому професійному училищі-інтернаті

Наш навчальний заклад за 48 років існування випустив понад 10 тисяч кваліфікованих робітників із числа осіб з фізичними обмеженнями. Випускники училища працюють у сфері побутового обслуговування, на підприємствах в організаціях та займаються індивідуальною трудовою діяльністю.

Широкий вибір професій дозволяє молодим людям реалізувати, у відповідності до фізичних можливостей, свої уподобання.

Соціальна, професійна, медична, трудова реабілітація учнів під час навчання, допомагають їм повірити в себе і адаптуватися в житті.

За час навчання за учнями зберігається пенсія, надається стипендія.

Умови прийому додаються.

19 червня 2018р. о 12.00 в Житомирському вищому професійному училищі-інтернаті буде проведений захід «День відкритих дверей» (створена виставка учнівської творчості; виставка виробів прикладного мистецтва; знайомство із навчальним закладом; відео-презентація; надання консультацій та брошур).

Запрошуємо всіх!

Житомирське вище професійне училище-інтернат