Навчання для депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад

Розпочалася реєстрація слухачів безкоштовного дистанційного курсу «Навчання для депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад» на платформі «Прометеус» .

Навчальний курс підготовлено Асоціацією міст України в рамках проектів:

  • «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», що реалізується спільно з Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії
  • USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Курс містить базову інформацію, що допоможе новим депутатам місцевих рад об’єднаних територіальних громад професійно та ефективно здійснювати депутатські повноваження, значно підвищити якість роботи ради та прийнятих рішень задля успішного розвитку громад та підвищення рівня життя їх мешканців.

Значне місце у курсі відведено правовому полю місцевого самоврядування в умовах реформи децентралізації в Україні, системі публічної влади в Україні та ролі в ній місцевого самоврядування. Також курс присвячено законодавчим засадам діяльності органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб, механізмам реалізації повноважень депутатів місцевих рад, способам взаємодії між представницькими та виконавчими органами місцевого самоврядування, зв’язку депутата з виборцями, процедурним аспектам діяльності ради та її виконавчих органів, впровадженню в громадах кращих практик та інструментів місцевої демократії. Матеріал курсу підготовлено згідно з чинним законодавством України та з врахуванням поточних новацій 2018 року.

Навчання триватиме 3 тижні з можливістю отримати електронний сертифікат.

Всі матеріали курсу та можливість отримати сертифікат будуть доступні постійно.

Онлайн-курс стартує в грудні 2018 року на платформі «Прометеус».

Реєстрацію відкрито! Навчання безкоштовне! Запрошуємо реєструватися!

РЕЄСТРАЦІЯ (перейти)

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: