11 лютого. Стан розчистки доріг та вулиць населених пунктів громади від снігу

11.02.2021

Силами КП «Благоустрій-Сосниця» здійснюється доочищення вулиць селища Сосниця від снігу і с. Мале Устя.

Крім 3 одиниць комунальної техніки громади і технічних засобів орендарів, для потреб снігоочищення додатково залучено 6 од. техніки сторонніх організацій.

Триває очищення сіл. Матвіївка і Полісся технікою ФГ «Хутірське».

Села Лави і Волинка будуть доочищені завтра трактором ДП «Зернятко» с. Жовтневе Менського р-ну.

с. Бутівка, Вільшане, Гаї, Долинське, Гутище, Змітнів, Купчичі, Спаське, Філонівка та населені пункти Східного, Північного (очищення с. Рудня і Козляничі траває), Південного (крім с. Конятин, розчищення якого триває) і Пекарівського старостинських округів звільнені від снігу.

Прочищення с. В.Устя буде здійснено сьогодні технікою ТОВ «Дружба Нова».

Розчищення с. Бондарівка планується завтра – 12.02.21 року.

с. Лозова буде розчищена сьогодні в другій половині дня, або завтра вранці.