Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

13 сесія: перше засідання ради за час повномасштабної війни

Новини
23.06.2022

📅 22 червня відбулася перша сесія Сосницької селищної ради за час повномасштабної війни.

👉 Участь у засіданні взяли 17 депутатів ради та голова громади Андрій Портний. Також участь у засіданні взяв начальник Корюківської районної військової адміністрації Іван Ващенко.🕯️ Сесія проходила у День скорботи і вшанування пам'яті жертв Другої світової війни в Україні, тому засідання розпочалося з хвилини мовчання. Присутні вшанували пам’ять воїнів, які загинули, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

Головними питаннями, які підіймали на сесії, стали:

✅ Невиконання бюджету селищної ради. Ударом по бюджету громад стала повномасштабна російська агресія, що спричинила стрімке скорочення надходжень ПДФО та податку на прибуток у зв’язку з припиненням, або призупиненням господарської діяльності низки підприємств та господарств району та громади.

Спільно з Корюківською районною військовою адміністрацією шукаємо шляхи збалансування бюджету громади. Варто зазначити, що ця проблема актуальна для більшості громад Чернігівської області.

✅ Програма підвищення обороноздатності та безпеки громади в умовах воєнного стану. Згідно програми на 2022 рік передбачено 500 тис. грн, які будуть спрямовані на

🔸 забезпечення умов для військових;
🔸 громадське формування з охорони громадського порядку сприяння в роботі центру комплектування та соціальної підтримки;
🔸 сприяння в роботі відділення поліції;
🔸 перевезення гуманітарних вантажів, товарів для забезпечення життєдіяльності громади;
🔸 перевезення осіб, які вимушені евакуюватися із зони бойових дій;
🔸 забезпечення належного функціонування стратегічних об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури.

Перелік рішень та результати поіменного голосування за лінком 🔗 https://bit.ly/3uj3ItN

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше