22 січня – День Соборності України

21.01.2020

Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

22 січня український народ відзначає День Соборності України. Це свято нерозривно пов’язане з Соборністю наших земель і значенням Свободи як невід’ємної складової незалежної України.

Єдність і воля – саме ці два поняття визначають шляхи розвитку нашої держави. За їх утвердження боролися кращі сини і дочки українського народу, даючи прийдешнім поколінням зразок неповторної любові до Вітчизни.

На цих прикладах ми повинні виховувати наших дітей, прищеплювати їм почуття гордості за свою країну.

Тож нехай громадська діяльність кожного з нас позначається добрими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення нашого краю, на його добробут і розквіт!

Бажаємо усім Вам міцного здоров’я, миру і злагоди, глибокої віри у гідне майбуття України!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний