Анатолій Євлахов відвідав Сосницю

24.02.2016

У вівторок, 23 лютого, народний депутат України Анатолій Євлахов відвідав з робочим візитом Сосницю.

Народний депутат відвідав Сосницьку гімназію ім. О. П. Довженка, дошкільні навчальні заклади, професійний аграрний ліцей, музичну школу ім. М. Полторацького, управління соціального захисту населення РДА.

Під кінець поїздки Анатолій Євлахов завітав в Сосницьку селищну раду, де зустрівся з депутатами і трудовим колективом селищної ради. Присутні на зустрічі обговорили проблеми наповнення бюджету, об’єднання громад і забезпечення населення якісною водою.