Автомобіль, кошти на який збирала вся Сосницька громада, вже у Бахмуті!

🛻👍 Автомобіль, кошти на який збирала вся Сосницька громада, вже у Бахмуті!

ℹ Нагадаємо, що до Сосницького волонтерського штабу захисту України звернулися наші захисники, які зараз знаходяться в районі бойових дій під Бахмутом, з проханням придбати автомобіль.

💶 За 2 тижні, від всієї громади, на рахунок волонтерського штабу надійшло 219 629 гривень.

З них:
🔸 поїздка до Польщі, покупка авто, доставка його в Україну – 184 000 грн;
🔸 поїздка Сосниця – Бахмут – Сосниця – 14 641 грн;
🔸 залишок (на майбутні збори) – 20 988 грн.

🇺🇦🤗 Щиро дякуємо Ігорю Трамбовецькому та Геннадію Смаглюку за організацію зборів, всім, хто допомагав у організації та всім, хто долучився і зробив свій внесок у спільну перемогу.

🙏 Нехай авто послугує довго, принесе користь і допоможе наблизити нашу Перемогу. Дякуємо ЗСУ 💙💛