Бажаєте стати старостою в Сосницькій ОТГ?

17.12.2020

Якщо ви хочете стати старостою в Сосницькій ОТГ – запрошуємо взяти участь у відборі, який відбудеться в декілька етапів.

✅ Етап 1: Уважно заповніть форму за посиланням: https://bit.ly/39Zo2qo

Найбільш компетентні та вмотивовані кандидати будуть відібрані конкурсною комісією для участі у наступному етапі.

✅ Етап 2: Два фіналісти по кожному старостату, які пройшли перший етап відбору, будуть запрошені на зустріч із  депутатами Сосницької селищної ради для захисту «Програми розвитку старостинського округу»,  на голосування та подальше затвердження радою громади.

Функції старости визначені законодавчо, однак для нас особливо важливими є наступні якості:

1. Місце проживання на території відповідного старостинського округу (села).
  2. Здійснення ефективної комунікації місцевої влади з жителями старостату.
  3. Ініціативність.
  4. Регулярне звітування перед жителями.
  5. Вміння та бажання працювати в команді.

Термін заповнення форми: до 30 грудня 2020  року.