Побудовано на платформі

Будинок дитячої та юнацької творчості розпочав роботу в новому приміщенні

16.11.2021

🎨 Будинок дитячої та юнацької творчості Сосницької селищної ради з 15 листопада розпочав роботу в новому приміщенні.

📦 Щоб гуртківцям було затишно та тепло, працівники установ Сосницької селищної ради закупили лінолеум, оздоблювальний матеріал для стелі, світлодіодні квадратні світильники, почали облаштовувати внутрішні санвузли, відремонтували електропроводку, провели ремонтні роботи дров'яної котельні.

👍 Дякуємо за підтримку КП «Благоустрій-Сосниця», КП «Сосницьке КЖУ» та всім, хто допомагав проводити ремонтні роботи в приміщенні.

2022 © Усі права захищено
Побудовано на платформі