День емоційного здоров’я: для дітей Сосницької громади провели заняття з арт-терапії
Новини
Діти сьогодення по своєму переживають через ситуацію в країні, вони можуть не показувати свого стану дорослим.
👍 Допомогти дитині подолати емоційний біль, травмуючі ситуації, агресію, тривожність, страхи, справитись з труднощам стало можливим завдяки заняттям з арт терапії, які проводять фахівці Центру надання соціальних послуг.
![](/storage/news/galleries/36dc7d9f05ba16a3a00773cd9f0272d7.jpg)
![](/storage/news/galleries/d990227338336d6b0d3e56c3a55503c7.jpg)
![](/storage/news/galleries/38e0ba2d5da119ba6741695acb99bd63.jpg)
![](/storage/news/galleries/0cf3b924ba218066218a10ecccbfd023.jpg)
![](/storage/news/galleries/cb19b130766ed4ee9e30c4b8fd395cc4.jpg)
![](/storage/news/galleries/fbe34cd2ffa71ef7aca3ee43a317f552.jpg)