День відкритих дверей у Сосницькому професійному аграрному ліцеї
Новини
Цього разу гості закладу отримали можливість зустрітися з адміністрацією ліцею, ознайомитися з навчальними кабінетами і лабораторіями, відвідати майстер класи, ближче познайомитись з навчально-виховним та виробничим процесом.
😍 Справжнє захоплення в гостей викликала можливість керувати вантажним та легковим автомобілями, сільськогосподарською технікою і, особливо, відвідування їдальні.
![](/storage/news/galleries/d412281e8530bd30a6a462027a1408a4.jpg)
![](/storage/news/galleries/c4cdfcf9ddb1776431ba6182fe03bd74.jpg)
![](/storage/news/galleries/972c64cf4791abeb4da7c3e6afc6aa2f.jpg)
![](/storage/news/galleries/14665507435b676cde507104bc23cd5a.jpg)
![](/storage/news/galleries/7a02efb8416dd69f66643ae06186f18d.jpg)
![](/storage/news/galleries/2ab2c101cc3bd297cbec51dfb99b1746.jpg)
![](/storage/news/galleries/6eb66cb6f42a54f4a2502d64c6bb0ef7.jpg)
![](/storage/news/galleries/1eef151a905dedb5bdd7cfb10e898aff.jpg)