Для учнів Спаської школи провели урок з мінної безпеки
Поліцейські Сосницького відділу поліції завітали до Спаської школи щоб провести з учнями цікаву та корисну бесіду!
🚦 Під час зустрічі говорили про важливість дотримання правил безпеки на дорозі та узбіччі.
💥 Також розповіли про види мін та небезпеку, яку вони становлять. Учні дізналися, як правильно діяти у випадку, якщо вони побачать міну, та отримали важливі поради від фахівців.
Учні ставили запитання, приміряли бронежилети та інше спорядження, уявляючи себе справжніми поліцейськими. На завершення заходу діти отримали в подарунок флікери (світловідбиваючі браслети).
![](/storage/news/galleries/3f168b0383e80ae83773d21c4ce0d1a5.jpg)
![](/storage/news/galleries/dd72cc3aa1433ac72c4dd0e041bec91e.jpg)
![](/storage/news/galleries/570c5c9d28e1761bef705d1df6417a50.jpg)
![](/storage/news/galleries/104cb0f4dccf521799807cdb6b2e24b9.jpg)
![](/storage/news/galleries/43b1fef49b85f45aff99df5e33a56547.jpg)
![](/storage/news/galleries/68797d162d5af160da75fe3cb4e56224.jpg)
![](/storage/news/galleries/395fe709893cec02f051c9db027acb2c.jpg)
![](/storage/news/galleries/57e5cea99d69be5e7c0a742ec83cd530.jpg)