До Великодня вихованці Будинку творчості виготовляли свічки з вощини у формі яєчка
Новини
Таку цікаву ідею для майстер-класу подала керівниця гуртків Олена Ніколаєва. Вона разом з Аллою Горпиненко допомагали дітям і дорослим зробити свічечку за посильний донат на ЗСУ.
🗨️ «Майстер-клас не обійшовся одним днем, бажаючих зробити красу і допомогти нашим воїнам було дуже багато. Підсумки пізніше», – коментують в закладі.
![](/storage/news/galleries/76d717f7b5b8b76476bd905563ee7143.jpg)
![](/storage/news/galleries/deefe0f1b80bc8e134e809b527042366.jpg)
![](/storage/news/galleries/c0340b8749cba61a2edab2f3307d3ca2.jpg)
![](/storage/news/galleries/4d4819a8eec389046a45d6c08be9cce1.jpg)
![](/storage/news/galleries/fc11abac897f5a2a91fdac07bffb8023.jpg)
![](/storage/news/galleries/9cca3f0ea48d2c122a447fbfcb6bd424.jpg)
![](/storage/news/galleries/eeb115b86279da0313824696b82c7740.jpg)
![](/storage/news/galleries/7768bf34c75651a613e85ac3f07eade9.jpg)
![](/storage/news/galleries/c3787fbe3b3411dbeb6017e46863075d.jpg)