Дятловський Дмитро Володимирович

Меморіал пам'яті
18.12.2022

Народився 18 вересня 1973 року в с.Волинка Сосницького району Чернігівської області.

У 1992 році закінчив Ніжинське училище культури.

Проходив строкову військову службу з грудня 1997 року по травень 1999 року. З початком повномасштабного вторгнення Дмитро долучився до оборонців України. Призваний за мобілізацією в Збройні сили України 13 жовтня 2022 року. Службу проходив у військовій частині А4122 на посаді навідника спеціального відділення кулеметного взводу.

Загинув 18 грудня  2022 року під час бойових дій поблизу н.п.Берестове, Бахмутського району, Донецької області.

Похований 16 січня 2023 року в с.Волинка Корюківського району Чернігівської області.

Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).