Фахівці Центру надання соціальних послуг можуть надавати психологічну допомогу за програмою «Управління проблемами плюс»
У відділенні соціальної допомоги для сім’ї, дітей та молоді відтепер є можливість отримати індивідуальну психологічну допомогу для дорослих у стані дистресу за програмою «Управління проблемами плюс».
🛟 Програма заснована на міжнародному досвіді дослідження найбільш ефективних психологічних стратегій, щоб допомогти людям подолати проблеми емоційного та практичного характеру.
В результаті участі в програмі ви навчитеся 👇
🔹 усвідомлювати власні проблеми та знаходити шляхи їх вирішення;
🔹 впливати на певні сфери свого життя;
🔹 знижувати рівень стресу та стабілізувати емоційний стан.
🎓 За сприяння Міжнародної організації «Лікарі світу» два фахівці із соціальної роботи успішно пройшли тривале навчання, практично закріпили отримані знання та готові надати допомогу всім, хто її потребує.
![](/storage/news/galleries/0b0fd05ae64fc0fe03351feae76eadd0.jpg)
![](/storage/news/galleries/58a3720132a8cdafdf0d90abde3783c6.jpg)
![](/storage/news/galleries/f1c515ada3698292069476deb22408a1.jpg)