Фестиваль «КАПЕЛЮШ-2020» переноситься на невизначений термін
![](http://sosnitsa-rada.gov.ua/storage/news/article/9bb17d8cb4856c0d0c7697f24dbb9549.jpg)
Шановні друзі!
Команда організаторів мала крутезні плани для вас на літо. Але, здається, 2020 рік мав свої плани для всієї планети. Так, цього року у нас «вкрали» літо, тому третій Молодіжній фестиваль кіно та мистецтва «КАПЕЛЮШ», який планувався з 17 по 19 липня цього року, переноситься на невизначений термін.
Але ми, не зволікаючи, продовжуємо роботу над створенням нової сторінки в житті поціновувачів кіно та мистецтва.
Слідкуйте за нашими новинами!
Бережіть своє здоров’я та здоров’я близьких! До зв’язку!