Фотоконкурс «Зимовий настрій»

22.02.2021

Зима поступово добігає кінця. Ми впевнені що, ви провели її дуже круто і зробили багато цікавих фото. Тому запрошуємо вас закріпити зимовий настрій та взяти участь у фотоконкурсі «Зимовий настрій».

Для участі необхідно надіслати від 1 до 3 фотографій вашого авторства, так чи інакше пов’язані з темою зими. Це може бути пейзаж, портрет, сімейна фотографія або репортажний знімок, зроблені на території нашої громади.

Умови участі в фотоконкурсі

1. У фотоконкурсі можуть брати участь усі бажаючі, будь-якого віку;
  2. Кожен учасник може надіслати на конкурс не більше 3 фотографій;
  3. Розмір фотографій – найкоротша сторона повинна бути не менше 1080 px;
  4. Участь у фотоконкурсі означає згоду автора на подальше використання його робіт в інформаційних цілях без виплати винагороди;
  5. Після завершення конкурсу всі роботи будуть опубліковані на офіційних сторінках Сосницької селищної ради.

Порядок проведення фотоконкурсу

• Прийом фотографій – з 23 лютого
  • Закінчення прийому фотографій – 15 березня
  • Визначення переможців – 17 березня

*голосування журі проходить після закінчення прийому робіт.

Нагороди

Переможці нагороджуються подяками від Сосницької селищної ради та грошовими винагородами:

• I місце – 1 000 грн;
  • II місце – 500 грн;
  • III місце – 300 грн.

Як подати роботи на конкурс

Учасник фотоконкурсу може подати свої роботи двома шляхами:

1. Заповнити заявку в електронному вигляді за адресою https://bit.ly/2NOs9Nf (аккаунт Google обов’язковий).
  2. Надіслати свої роботи на адресу sosnitsarada@gmail.com вказавши прізвище, ім’я, рік народження, контактний телефон для зв’язку, назву роботи та прикріпити відповідні фото.

Бажаємо всім успіху!