Голова Сосницької громади Андрій Портний взяв участь у засіданні Ради громад Чернігівської області

27.12.2023

Рада громад – це майданчик, який зосереджує увагу на обговоренні та пошуку рішень як для локальних, так і глобальних питань.

👮 Одне з винесених на розгляд ради питань – відновлення роботи відділків поліції.

Андрій Портний подякував керівництву області та Управлінню нацполіції за підтримку в питанні повернення підрозділу поліції до Сосниці, та висловив сподівання у повноцінному відновленні діяльності всіх підрозділів та служб поліції у нашій громаді!

🛡️ Також на порядок денний винесено інші безпекові питання, облаштування протирадіаційних укриттів та вилучення з обліку тих укриттів, які за своєю природою не можуть ними бути.

Обговорили реформу шкільного харчування.

💰 Підвели підсумки доходної частини бюджетів територіальних громад Чернігівської області.