Головою Корюківської районної державної адміністрації став Іван Ващенко

27.01.2022

Відповідне розпорядження підписав Президент України Володимир Зеленський 25 січня.

До призначення на посаду голови РДА Іван Ващенко працював начальником юридичного відділу Корюківської міської ради.

Івану Ващенку 31 рік. Народився у селі Сахутівка Корюківського району.

У 2014 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України, магістр цивільного права.

У 2012-2013 роках проходив строкову військову службу у в/ч А1048, смт Десна.

У 2015-2016 роках проходив військову службу за призовом під час часткової мобілізації.

2014-2017 роки  юрисконсульт у 2-му державному пожежно-рятувальному загоні Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області.

За інофрмаціє Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації