«Гріємо серцем»: У Вільшанах продовжують виготовляти окопні свічки

23.10.2023

Над цим працює весь колектив Вільшанської школи і кожний має своє поле робіт. На виготовлення таких свічок витрачається чимало матеріалу. Його допомагають збирати небайдужі мешканці села Вільшане та інші колективи громади.

🥫 Хтось приносить чи надсилає баночки, хтось донатить для закупки парафіну. Наразі організатори замовили ще два ящики парафіну, адже попередній запас уже використали.

🔥 Перша партія свічок вже готова до відправлення нашим захисникам.

👉 Більше про діяльність колективу на сторінці Віри Захарченко 🔗 https://www.facebook.com/profile.php?id=100010695422050

Хто бажає долучитись, допомогти фінансово чи забезпечити матеріалами – телефони для зв’язку 📞 096 422 6252 та 📞 096 034 7157.