ІІ зустріч громадських активістів півночі Чернігівщини

14.12.2015

Незважаючи на не найкращу погоду, вітер і сніг, в Сосниці, 12 грудня 2015р, пройшла ІІ зустріч громадських активістів півночі Чернігівщини. Організували зустріч депутати Сосницької селищної ради Ткач Андрій та Портний Іван за підтримки Сосницької селищної ради і народного депутата Анатолія Евлахова та КММГО «Альтернатива».

З нагоди не лише отримати корисні знання але й познайомитися з однодумцями з інших районів, обмінятися досвідом і домовитися про співпрацю в теплій і дружній атмосфері зібралося досить багато активістів.

У паузах між презентаціями пили каву, спілкувалися на різноманітні актуальні теми громадського життя. Практичні поради по співпраці влади й громади, а також самі презентації на теми «Інструменти співпраці влади і громади на місцевому рівні» та «Проекти, як засіб активізації громадян в громаді» представляли Пущенко Павло, Громова Тетяна і Лавріненко Неля.

Програма зустрічі:

• 9:30 – 10:00 – реєстрація учасників та ранкова кава;
  • 10:00 – 10:30 – знайомство та опис діяльності представниками організацій;
  • 10:30 – 12:00 – презентація теми “Інструменти співпраці влади і громади на місцевому рівні” (тренери Пущенко Павло – голова “Чернігівського освітнього центру “Ініціатива” та Громова Тетяна – голова ЧМГО “Молодь – ХХІ століття”);
  • 12:00 – 12:15 – Кава-пауза;
  • 12:30 – 14:00 – презентація теми “Проекти, як засіб активізації громадян в громаді” (тренер Лавріненко Неля – засновник та керівник центру розвитку дитини “Янголятко”);
  • 14:00 – 15:00 – Обід;
  • 15:00 – 17:00 – екскурсія до літературно-меморіального музею О. П. Довженка.