ІІІ зустріч громадських активістів півночі Чернігівщини в Мені

15.03.2016

Запрошуємо громадських активістів Семенівського, Городнянського, Новгород-Сіверського, Сосницького, Борзнянського, Коропського, Куликівського, Менського, Щорського та Корюківського районів на спільну зустріч, яка відбудеться 19 березня.

Вже третя зустріч громадських активістів півночі Чернігівщини – це унікальний майданчик для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку та співпраці з владою громадських об’єднань.

Крім того, громадські активісти мають можливість знайомства з культурними діячами сучасності та родзинками кожного міста, де відбувається зустріч!

Програма зустрічі передбачає
  • 9:30 – 10:00 – реєстрація учасників та ранкова кава;
  • 10:00 – 10:30 – знайомство та опис діяльності представниками організацій;
  • 10:30 – 11:45 – надихаюча історія успіху Культурно-громадського центру ШELTER+ (Кривий Ріг) – презентує співзасновник центру Морозов Роман;
  • 11:45 – 12:00 – кава-пауза;
  • 12:00 – 13:00 – презентація теми-дискусії “Правові аспекти співпраці влади і громади на місцевому рівні” (команда тренерів Чернігівської ГО “МАРТ”);
  • 13:00 – 14:00 – обід;
  • 14:00 – 15:00 – творча зустріч з українським письменником Владиславом Івченком та редактором видавництва “Темпора” Олександром Стукало;
  • 15:00 – 17:00 – екскурсія до Менського зоопарку, який є єдиним в Україні, що розташований в райцентрі.

Бажаєте взяти участь?

Бажаючі взяти участь, крім вже запрошених, мають зателефонувати за номером 097 774 58 15, щоб зареєструватися.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у зустрічі!

Участь безкоштовна. Учасники будуть забезпечені обідом та кава-брейками. Проїзд – за рахунок учасників.

Місце зустрічі

м. Мена, Червона площа, 9 (актовий зал Менської Районної Бібліотеки).

Не втрачайте гарну нагоду не лише отримати корисні знання але й познайомитися з однодумцями з інших районів, обмінятися досвідом і домовитися про співпрацю!

Організатори зустрічі: КММГО «Альтернатива», Менська районна бібліотека, Менська міська рада, ГО “Менська Сотня”.