ими днями минають річниці з дня загибелі наших земляків
🕯 Цими днями минає перша річниця з дня загибелі нашого земляка, воїна
🇺🇦 КРЮЧКА Іллі Олеговича,
та сьома річниця вшанування пам'яті воїна
🇺🇦 НАЗАРЕНКА Богдана Анатолійовича.
Хвилиною мовчання, запаленням свічок та покладанням квітів ми вшанували пам’ять цих відважних захисників України, які віддали своє життя за її свободу та незалежність.
🙏 Ми пам'ятаємо, що наші бійці щодня ризикують своїм життям заради миру та спокою нашого народу. Хай ці подвиги ніколи не будуть забуті, а пам'ять про загиблих буде назавжди в наших серцях.
🕯 Вічна пам’ять і шана загиблим Героям!
🇺🇦 Слава Україні! Героям Слава!
![](/storage/news/galleries/ed80ae9e89bd55e8ec86e1d7711592a9.jpg)
![](/storage/news/galleries/25f6e7575fdcfd1ae7fa9d6070805fb1.jpg)
![](/storage/news/galleries/37d62606ddd0dc6649a69d5c7ed72b1c.jpg)
![](/storage/news/galleries/ac5a02a138d81a7f2b5c317f4be20d02.jpg)
![](/storage/news/galleries/1753c75a7e0502d57c0265270dee7d57.jpg)
![](/storage/news/galleries/e1079f5a69b8d0ae81e32323182daaba.jpg)
![](/storage/news/galleries/3d5bb64f78b4f8301fb831f9bb994fca.jpg)
![](/storage/news/galleries/e5cdecd36c1ecc595f34a900ce1486ce.jpg)